O nás

Společnost ABY servis, s.r.o. je českou firmou na trhu bezpečnostních služeb a v oblastech facility managementu. Chce se řadit k moderním společnostem s pevným postavením na těchto trzích. Společnost ABY servis, s.r.o. věnuje pozornost kvalitě a neustálému zlepšování poskytovaných služeb, kdy se zavazuje dodržovat a uplatňovat systém managementu kvality ve shodě s požadavky normy ČSN EN ISO 9001 a dále zlepšovat jeho efektivnost. Společnost vstoupila na trh bezpečnostních služeb v roce 2009. Je dceřinou společností firmy SaJ a.s., která je ryze českou firmou a řadí se mezi největší úklidové firmy v České republice.


Principy společnosti

  • ISO 9001:2015 systém managementu kvality a jasná politika kvality.

  • Zvyšování kvalifikace zaměstnanců a profesní způsobilost, jejich motivace a vytváření vhodných pracovních podmínek a jejich zapojení do procesů a realizace cílů společnosti

  • Vytváření vhodných pracovních míst pro osoby zdravotně znevýhodněné

  • Plnění všech relevantních legislativních i jiných požadavků, zavedení Zásad whistleblowingu a vnitřního oznamovacího systému.

Informace pro spotřebitele o možnosti mimosoudního řešení případných sporů

Na základě novely zákona č. 634/1992, o ochraně spotřebitele, § 14, vás informujeme o možnosti mimosoudního řešení případných sporů. V případě, že dojde mezi prodávajícím a kupujícím – spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu ze smlouvy, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2,

email: adr@coi.cz, web adr.coi.cz.

Jsme připraveni Vám pomoci

Naši experti zodpoví jakékoli otázky, provedou vás nabídkou služeb ABY servis a připraví vám nabídku na míru vašim potřebám a přáním. Zanechte nám kontakt, ozveme se Vám.

Novinky

Unikátní a inspirativní obsah z našeho oboru.